Zeillessen, zeilvakantie en zeiljachtverhuur bij zeilschool Demarage in Zeeland
Informatie over zeilen en zeilscholen in Zeeland op de Hiswa zeilschool is aangesloten bij het CWO. Je kunt alle CWO diploma's zeezeilen halen
Demarage zeilschool, het allerlaatste nieuws
Zeilschool Zeeland
Home
Inhoudsopgave
Zeilles binnenwateren
CWO zeillessen 1,2 en 3
Voorbereiding buitenland
Zeilles - Manoeuvreren
Zeilles - Spinnakercursus
Zeilles - Volwassenen
Zeilles op eigen zeiljacht
Zeezeilen Zeeland
Zeezeilen CWO 1,2 en 3
Zeilvakantie in Zeeland
Zeilvakantie op de Demarage
Flottielje zeilen
Online cursussen
Vaarbewijzen
Marifoon
Zeiljachtverhuur
Zeiljacht huren
Bavaria 30 Cruiser
Bavaria 38 Cruiser
Oceaan zeilen
Zeiljacht Mariflex Challenge
Inventaris overzicht
Refit Mariflex Challenge
Zeilen in Griekenland
Zeiljacht verhuur Griekenland
FAQ
Weersvoorspellingen
Meteo Berichten
Bracknell weerkaarten
Windkaarten
Overige Activiteiten
Zeiljacht transport
Branche- en bedrijfs zeildagen
Expertises
Zeiljacht expertise
Zeiljachtverzekering en financiering
Zeiljacht verkoop
Zeilervaringen
Ervaringen deelnemers
CWO zeilcursisten
Bedrijfszeilen en teamuitjes
Zeilvakantie Griekenland
(Zeil)reisverslagen
Prijzen en condities
Prijslijsten
Spelregels
Demarage Zeil Centrum
Weblinks
Vacatures
Contactgegevens
Nieuws en aanbiedingen
Digitale folder

spinaker zeilen Demarage zeilschool

zeilvakantie Demarage Zeil Centrum

zeilschool Demarage in Zeeland

zeezeilen bij Demarage Zeil Centrum

cwo zeillessen

zeezeilen vanuit Zeeland

zeillessen voor iedereen

zeildagen bij zeilschool Demarage

zeilschool Demarage

zeilvakantie Zeeland

zeillessen bij zeilschool Demarage

Demarage Zeil Centrum viert haar tienjarig bestaan in 2013

In 2013 is het 10 jaar geleden dat Demarage Zeil Centrum werd opgericht. Ondertussen zijn we uitgegroeid tot een professionele Hiswa en CWO erkende zeilschool met daarnaast zeiljacht verhuur in zowel Nederland als in Griekenland.
Demarage Zeil Centrum heeft zich ontwikkeld tot een flexibele organisatie die door de grote betrokkenheid met haar klanten een uitstekende reputatie heeft opgebouwd en bovendien bekend staat om de persoonlijke benadering, exclusiviteit en hoge kwaliteitsstandaard.


In de afgelopen tien jaar zijn wij er in geslaagd een ”all round” zeilcentrum te worden door ons niet alleen te focussen op zeillessen, maar door een compleet pakket aan te bieden van ook jachtkeuringen, begeleiding bij de aan- of verkoop van een (eerste) zeiljacht tot de verzekering en financiering.
Terugkijkend en luisterend naar de reacties van onze klanten, durven wij te stellen dat Demarage Zeil Centrum een uitstekende positie in de markt heeft weten te veroveren. Uiteraard kan het altijd beter en kunnen er nog meer leuke en uitdagende producten toegevoegd worden. De meteorologie cursus van januari 2013 is daar een goed voorbeeld van en we willen dit vaarseizoen met nieuwe uitdagende zeilevenementen komen. Dus bezoek geregeld onze website en kijk uit naar onze nieuwsbrieven, want spectaculair zullen de evenementen zeker zijn.

Om het tien jarig bestaan niet onopgemerkt voorbij te laten gaan, hebben wij voor dit zeilseizoen de volgende unieke actie: Een korting van euro 75,00 voor de eerste tien boekingen van een volledige CWO 1 of CWO 2 zeilcursus of op een boeking voor een weekverhuur zeilen op één van onze verhuurjachten in Nederland.

Daarnaast hebben wij nog een aardige attentie voor de eerste 50 mensen die een boeking bij ons doen hetzij voor zeilcursus of zeildag, verhuur of online cursus !
Om gebruik te maken van deze unieke actie’s, kunt u een mail sturen naar info@demarage.nl

Vaarbewijzen

Bij zeilschool Demarage kunt u in uw eigen tijd en tempo gemakkelijk de vereiste certificaten behalen. Tijdens de studie wordt u begeleid en terzijde gestaan door uw eigen online theorie docent die samen met u, ervoor zorgt dat het examen zonder problemen kan worden gehaald.
Daarnaast heeft u de mogelijkheid om tijdens een praktijkles, het geleerde in de praktijk te ervaren.
Voor meer informatie en inschrijving voor de online cursus Vaarbewijs I (VB1) en Vaarbewijs II (VB2), kunt u vinden op onze pagina Vaarbewijzen

Marifoon certificaat

Hoewel het hebben van en Marifoon certificaat in Nederland niet verplicht is voor de pleziervaart, is het behalen hiervan bijna een must geworden voor een goede communicatie tussen schepen onderling, havenkantoren, sluizen etc. In deze online cursus krijgt u inzicht in de werking van de Marifoon en het verantwoord gebruik hiervan. Voor inschrijving en meer informatie omtrent deze online cursus verwijzen wij u graag naar Marifoon certificaat

zeilschool Demarage virtueel

 

Bezoek jachthaven Waterkant/Demarage Zeil Centrum virtueel

Demarage Zeil Centrum Nieuwsbulletin

Een aantal keren per jaar ontvangt u van ons een e-mail bericht met daarin interessant nieuws, wetenswaardigheden, aanbiedingen en / of andere (bijzondere) acties.
Vanaf 1 oktober 2009 hebben wij wettelijk uw toestemming nodig om u te mogen blijven informeren. Graag vernemen van u door middel van een email bericht info@demarage.nl of u op de hoogte wilt blijven, of dat u dit niet meer wenst. Uiteraard zal uw e-mailadres niet aan derden worden verstrekt en kunt u zich later ook nog op ieder gewenst moment via de, in iedere digitale informatie die wij aan u toezenden in de toekomst, afmeldlink automatisch laten uitschrijven. Wij hopen u in de toekomst nog regelmatig te mogen informeren.

Gezocht weekend en vakantie hulp.

Ben je op zoek naar werk op vrijdagen, het weekend en of in de schoolvakanties en vind je het leuk om allerlei werkzaamheden te verrichten bij een zeilschool neem dan contact op via info@demarage.nl. Het gaat vooral om werkzaamheden zoals poetsen en schoonmaken van zeiljachten en kleine onderhoudsklussen.

Zeilen in Griekenland

Niet zonder trots presenteren wij ook dit jaar onze Grieks zeilvakantie overzicht.
Vanuit onze basis in het pittoreske stadje Pythagorio gelegen op het eiland Samos kunnen wij u een onvergetelijke zeilvakantie aanbieden.
Het eiland Samos is een bijzonder groen en met bossen bedekt eiland met een mild klimaat en veel natuur schoon. Het geboorte eiland van de Griekse wijsgeer Pythagoras bevindt zich in de Egeïsche zee, slechts enkele kilometers verwijderd van Turkije. Samos is een schitterend eiland met veel bezienswaardigheden, schilderachtige havenplaatsjes en gezellige badplaatsen. Voor uitgebreide informatie verwijzen wij graag naar naar onze pagina Zeilen in Griekenland.

Zeiltochten en zeilvakanties 2013

In 2013 nog meer mogelijkheden voor een echte zeilvakantie. Korte of lange tochten, binnenland of buitenland, IJsselmeer en/of het altijd schitterende Waddengebied, behoren tot de vele mogelijkheden. Voor het complete aanbod verwijzen wij naar onze zeilvakantie pagina.

Bedrijfszeilen, zeilevenementen en incentive zeilen

Ook voor uw bedrijfs- en branche zeildagen bent u bij Demarage zeilschool aan het juiste adres. De invulling van de zeildag wordt in nauw overleg met u vastgesteld. Zo kan er bijvoorbeeld overdag één of twee manches worden gezeild en 's avonds lekker uit eten met zijn allen en / of een grandioos feest. Collega's, zakenrelaties of vakgenoten die elkaar eerst nog hevig in het vaarwater zitten om vervolgens gebroederlijk het glas te heffen. Kijk voor meer informatie bij bedrijfs zeilen, zeilevenementen en incentive zeilen

Zomaar een dagje of een paar dagen zeilen !

Kennismaking met de zeilsport, of gewoon een familie uitje. Gewoon lekker zeilen in Zeeland. Geen zeilles maar wel onder de juiste begeleiding zodat het een onvergetelijke zeildag zal worden. Vanuit onze thuishaven Waterkant BV te Dinteloord, kunnen wij een leuke bestemming voor een 1 daagse tocht verzorgen bv naar Willemstad. Natuurlijk regelen wij dat de lunch voor u klaar staat.
Meerdaagse zeiltochten zijn ook mogelijk. Heeft uzelf een leuk idee? Neem gerust even contact met ons op om de mogelijkheden te bespreken. Voor meer informatie zie ook (zee)zeilvakanties

On line cursussen

Naast het uitgebreide praktijkaanbod in de vorm van zeillessen en zeiltochten, bieden wij ook on line cursussen voor het behalen van het vaarbewijs en het marifoon certificaat. Studeren in uw eigen tijd en tempo met de wetenschap dat u altijd kunt terug vallen op onze instructeurs die u tot uw examen zullen begeleiden !
Voor meer informatie over de cursussen kunt u vinden op Vaarbewijzen of Marifoon certificaat

Cadeau tip

Iets te vieren, een verjaardag, diplomering, jubileum of zomaar een feestje? Geef een zeilcursus of zeildag cadeau! Voor wie op zoek is naar een origineel cadeau hebben wij feestelijke cadeaubonnen in de aanbieding. In principe kunnen wij voor alle cursussen een cadeaubon maken. Denk bijvoorbeeld eens aan een zeilles CWO 1 en/of 2 voor de beginnende zeiler; een cursus spinakerzeilen of een gezellige zeiltocht. U kunt kiezen voor een vaste datum, maar de datum kan natuurlijk ook open gelaten worden zodat de persoon in kwestie zelf een datum kan prikken. De prijs voor een cadeauboncursus is gelijk aan die van een "gewone" zeilcursus. Wij zullen natuurlijk wel zorgen voor een bijzonder vrolijk tintje voor de jarige, de geslaagde of bijvoorbeeld het bruidspaar. Voor meer informatie over de verschillende mogelijkheden kunt u contact met ons opnemen via info@demarage.nl

Kennismakingsdag zeilen

Wanneer u twijfelt of (zee)zeilen überhaupt iets voor u is, raden wij u aan in te schrijven voor een kennismakingsdag. U wordt ontvangen met een kopje koffie of thee waarna een uitleg over het schip en tuigage zal plaats vinden. Na deze uitleg gaat u heerlijk een paar uur zeilen en kunt u aan onze instructeurs net zo veel vragen stellen als u wilt. Uiteraard zullen wij u uitgebreid informeren over het zeilen, de veiligheid aan boord, navigeren, manoeuvreren etc. Natuurlijk zult u ook zelf sturen om het gevoel te krijgen hoe het is om te zeilen met een jacht van twaalf meter. Deelname van één tot maximaal vijf personen.
Vraag vrijblijvend een offerte aan via info@demarage.nl !!